SPECIALISTÉ NA VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ

LED Vision Entertainment © 2014  Privacy policy

 

    dnú                      hodin                     minut                     vteřin

.....opět tady budou vánoce

0
0
0
0
0
0
0
0

Naše produkty 

Světelný řetěz LED crystalsvětelný závěs LEDSvětelný kabel LED studená bíla

LED světelné řetězy

LED světelné řetězy jsou oblíbené dekorační osvětlení. Pro svůj vysoký světelný efekt a nenáročnou instalaci. Řetězy prodáváme v různých délkách a to od 3m-20m a v různých barevných provedeních. Dají se jednoduše napájet do delších řetězů pomoci patentované koncovky easy connect. Uplatnění si najdou v interiéru i exteriéru.

LED světelné kabely

LED světelné rampouchy

LED světelné závěsy

LED světelné závěsy dokonale nahradí efekt světelné stěny. Konstruován jako jeden nosný-vodící kabel z něhož visí několik dalších řetězů. Dodáváme v různých barevných provedeních, velikostech délkách a šířkách. Světelný závěs je používán pro profesionální i domácí účely, pro vánoční, svatební, televizní, pro dekoraci měst i obchodních domů. Je to velice efektní a kvalitní výrobek.

"pane, chci to jenom jemně zvýraznit ! " Tak takovéto požadavky slyším pořád a proto máme  toto klasické, nestárnoucí řešení. LED světelný kabel. S ohledem na elektrickou spotřebu zvýrazní kontury budovy. S použitím speciálních PVC lišt dosáhnete dokonalou rovnou linku. Je to velice efektní a kvalitní výrobek.

 

Tak toto se Vám bude určitě líbit! LED světelné rampouchy nebo krápníky. Velice oblíbené pro profesionály i domácí kutily. Prodáváme v různých barvách světla i kabel. Blikající i statické. Dají se napájet do série za sebou pomocí patentované koncovky easy connect. Napájení 230V nebo  24V.